Публічно-управлінські та цифрові практики

ISSN 2786-7412

DOI: 10.31673/2786-7412

УДК 35+004(051)

Засновник: Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

Ліцензія Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення: Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій внесено до Реєстру суб’єктів у сфері медіа

Ідентифікатор наукового журналу «Публічно-управлінські та цифрові практики»: R30-02944 (рішення № 863 від 21.03.2024 р.)

Свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ № 25310-1525ОР

Рік заснування: 2022 рік

Вид видання: журнал

Статус видання: вітчизняне

Мови видання: українська, англійська

Періодичність видання: щоквартально (4 рази на рік)

Сфера розповсюдження: загальнодержавна

Галузь знань: D Бізнес, адміністрування та право

Спеціальність: D4 Публічне управління та адміністрування

Тематична спрямованість: видання започатковано з метою розвитку вітчизняної системи публічного управління та адміністрування. Тематика журналу охоплює актуальні питання державного управління, публічної політики та цифровізації суспільних процесів (державне управління та місцеве самоврядування, цифрові технології у публічному управлінні, електронна демократія та громадська участь, інновації та цифрова трансформація, економічні та соціальні аспекти цифровізації, міжнародний досвід та порівняльний аналіз тощо).

Політика (мета та завдання) наукового видання: видання публікує дослідження науковців, які працюють над актуальними науковими проблемами у сфері публічного управління та адміністрування. Журнал зорієнтовано на фахівців тематики наукового видання, вчених, науково-педагогічних працівників, докторантів, аспірантів, студентів, які прагнуть розвивати сучасні управлінські та цифрові навички, а також усіх, кого цікавить розвиток науки в Україні. У науковому журналі публікуються тільки оригінальні статті.

Метою наукового видання «Публічно-управлінські та цифрові практики» є сприяння розвитку науки у сфері публічного управління, формування наукової платформи для обміну знаннями, ідеями та інноваціями серед науковців, управлінців і практиків, а також популяризація інноваційних підходів у публічному управлінні та цифрових практиках, спрямованих на вдосконалення управлінських процесів і цифровізації суспільства.

Завданнями видання є публікація результатів теоретичних і прикладних досліджень у сфері публічного управління в сучасних умовах цифровізації, розвиток міждисциплінарних досліджень для вирішення актуальних суспільних викликів, висвітлення найкращих практик цифрової трансформації публічного сектору, сприяння впровадженню інноваційних управлінських рішень на основі цифрових технологій, створення умов для діалогу між науковцями, практиками та представниками державного сектору, поширення передового досвіду цифровізації та управлінських реформ, забезпечення викладачів і студентів актуальними матеріалами для навчання та досліджень, підтримка молодих науковців у їхніх дослідженнях, популяризація результатів наукових досліджень серед ширшої аудиторії та формування сучасного наукового дискурсу з питань публічного управління та цифровізації.

Це видання слугує інструментом для поширення знань і засобом впливу на якість управлінських процесів і цифрових змін у сучасному суспільстві.

Реферативні бази даних: Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського, CrossRef, Index Copernicus International, Google Scholar

Цифрове збереження. Опубліковані статті/випуски зберігаються в цифровому форматі на сторонніх платформах, що забезпечують доступність нашого контенту для майбутніх поколінь. За умови проблем із доступом до окремих робіт чи сайту загалом ці платформи забезпечують можливість перегляду втраченого контенту.

Вміст журналу архівується та зберігається в інших українських репозитаріях (наприклад, Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського).

Крім цього, у журналі застосовується доступний інструментарій системи OJS для архівування випусків.

Адреса: вул. Солом’янська, 7, м. Київ, 03110, Україна

Web-сайт: https://journals.dut.edu.ua/index.php/public/about

Електронна пошта: pmdp@ukr.net

Телефон: +38(044)249-25-91; +38(067)404-08-56; +38(067)708-14-09